Trys priežastys, kodėl vyrai mėgsta „Šlepetijos“ šlepetes

Šeimos verslas „Šlepetija“ ką tik atlaikė sudėtingiausią laikotarpį metų laikotarpį – Kalėdas. Šiemet šlepetes ėmė pirkti ne tik moterys savo vyrams, tačiau ir įmonės, siekdamos, kad darbuotojų kojos biure jaustųsi it namie. Tačiau vis tik didžiausia parduodama produkcijos dalis – vyriškos šlepetės. Kodėl vyrai (ir dovanų jiems ieškančios moterys) šias šlepetes taip mėgsta?

Individualiai pritaikyti užrašai gali kasdien pakelti nuotaiką

Verslo savininko Tado Bybarto teigimu, pirmiausia klientų dėmesį patraukia tai, kad ant šlepečių galima išsiuvinėti bet kokį užrašą ir paveikslėlį. Taip įjungiama kūryba ir gimsta tokie užrašai kaip „Vyras – namų karalius, o žmona – karalienė“, „Ne viskas, kas ryte pakyla, yra saulė“. Šlepetės neretai puošiamos ir vyro mėgstamais automobilių markės ženklais. Užrašai, logotipai kaskart įsiaunant į šlepetes gali praskaidrinti nuotaiką, kilstelti aukštyn lūpų kampučius.

Toks vienetinis gaminys kainuoja vos 5-10 eurų brangiau, nei vienspalvės šlepetės be dekoro.

Taip pat „Šlepetijos“ produkcija dažniausiai leidžia pagaliau lengviau atsikvėpti plačią pėdą turintiems vyrams, nes gaminiai siuvami pagal pėdos ilgio ir kelties matmenis, pritaikomi būsimo šlepečių šeimininko kojai.

„Geriausia rinktis šlepetes žinant pėdos ilgį centimetrais. Dažniausiai, žinoma, dauguma vis dar renkasi pagal batų dydį. Tačiau norėdami, kad šlepetės būtų tikrai patogios, tą batų dydį dar perdidina keliais numeriais. Paskui tenka keisti, nes šlepetės būna tikrai per didelės. Nesiginčijame ir pakeičiame, nors vis primenu žmonėms atkreipti dėmesį, kad galima išmatuoti pėdos ilgį ir prie visų mūsų dydžių yra ir šis matmuo,“ – sako pašnekovas.

Patogios ir plačiapėdžiams

Kai kuriais atvejais šlepečių avėtojo pėda yra trumpa, bet plati. Tuomet „Šlepetijos“ komanda individualiai gamina platesnes šlepetes, kaina dėl to pakinta vos keliais eurais. Kad pavyktų sukurti patogias šlepetes turinčiam platesnę pėdą, geriausia išmatuoti keltį – kiek centimetrų, pastačius pėdą ant žemės yra nuo vienos jos pusės iki kitos?

„Pabrėšiu, kad mūsų šlepetės ir įprastai nėra siauros,“ – šypsosi T. Bybartas.

„Dar vienas vyriškų šlepečių privalumas – jos tikrai ilgai laiko. Manyčiau, kad tai yra viena iš priežasčių, kodėl moterys vyrams jas išrenka kaip dovaną. Yra nešiojančių dvejus-trejus metus. Šlepetės su vilna, žinoma, susinešioja greičiau, tačiau tos, kurios turi tiek išorinį, tiek vidinį sluoksnį iš odos – nešiojamos net 3-4 metus,“ – atskleidė šlepetes siuvantis verslininkas.

Šlepetės galiu būti pasiūtos iš vilnos, odos ir vilnos, lino arba lino su vilna. Visos medžiagos – šiltesnės ar mažiau šiltos – yra natūralios. Toks apavas prisitaiko prie šlepečių nešiotojo kojų temperatūros, kojos neprakaituoja.

Nauji metai atnešė ryškių spalvų, netrukus atsiras ir kupranugario vilnos šlepečių

Pasak T. Bybarto, populiariausios – šlepetės iš odos ir vilnos. Antroje vietoje rikiuojasi tik odinės šlepetės be vilnos. Tai – „Šlepetijos“ išskirtinumas, nes kiti šlepečių kūrėjai dažniausiai gamina tik vilnones ar medvilnines šlepetes. Kaip jau minėta, tai turi įtakos jų nešiojimo laikui – vilna yra puikias savybes turinti natūrali medžiaga, tačiau vis tik ji linkusi išsidėvėti.

„Mūsų kaina nedaug skiriasi nuo vilnonių šlepečių, todėl kartais pirkėjus reikia papildomai užtikrinti, kad gaminame tikrai iš natūralios odos,“ – sakė T. Bybartas.

Pastaraisiais metais „Šlepetijos“ savininkas atrado būdų kaip šiek tiek automatizuoti gamybą – pavyzdžiui, šlepečių padas yra iškertamas, nebe kerpamas rankomis. Tačiau net ir atradęs unikalią nišą, jis ieško naujų medžiagų, odos spalvų. Neseniai pristatytos šlepetės itin ryškiu raudonu vidiniu pamušalu, pavadintos „Drakula“. „Šlepetija“ apsirūpino ir kitų ryškių spalvų natūralios odos rulonais.

Taip pat T. Bybartas žada naujienų vilnos mėgėjams – atsiras apavo su tamsiai pilka vilna bei ruda kupranugarių vilna. Pastaroji – švelnesnė už avių, todėl tokias šlepetes avėti turėtų būti labai jauku.

„Tiesą sakant, kai kurių gaminių turbūt ir atsisakysime – kai tų variantų per daug, paskui galva apsisuka bandant išsirinkti,“ – pokalbį užbaigia „Šlepetijos“ įkūrėjas.

22-13

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode